telefon kontaktowy:
889 303 700
Niezapomniany wieczór panieński

Wieczór panieński, podobnie jak sam ślub jest unikalnym wydarzeniem w życiu kobiety. Tradycja wyrosła z rewolucji obyczajowej lat 60’, przyjęła się również na gruncie polskim. Szansa spędzenia metaforycznej „ostatniej nocy wolności” z przyjaciółkami jest okazją do wspólnego świętowania nowej drogi życia. Panna młoda po prostu musi zapamiętać go na zawsze.

 

Planujecie widowiskową imprezę, która zawładnie miastem? Limuzyna pozwoli Wam swobodnie poruszać się pomiędzy klubami. Dedykowany kierowca będzie gwarancją bezpiecznych i luksusowych warunków, nawet przy całonocnej zabawie. Trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł na wieczór panieński. Wrocław zwiedzisz zza szyby ekskluzywnej limuzyny wzbudzając zazdrość innych, ale przede wszystkim doskonale się bawiąc i spędzając godne zapamiętania chwile.

 

Do twojej dyspozycji oddajemy dwa typy samochodów. Pierwszy to klasyczna, dziewięciometrowa limuzyna marki Lincoln Town Car. Dzięki niej zabierzesz w niezapomnianą podróż aż dziewięć osób, które będą mogły swobodnie korzystać z bogatego wyposażenia. Najważniejszy jest oczywiście zaopatrzony barek, którego podświetlenie wraz z kolorowymi neonami stworzy odpowiedni, imprezowy klimat. Sprzęt audio i TV pomoże ci rozkręcić zabawę, zaś kurtyna prywatności zapewni Intymną atmosferę. Kiedy chcesz rozpocząć imprezę w równie komfortowych warunkach, jednak trochę bardziej humorystycznie polecamy Party Nysa! Jest to jedyny taki pojazd, legenda polskiej motoryzacji. Zachowując design zewnętrzy kompletnie przebudowaliśmy wnętrze. Wyposażyliśmy ją m.in. w podświetlany barek, TV, DVD, sprzęt audio, klimatyzację. Prawdziwą gratką jest lustrzany, tryskający kolorami sufit. W Party Nysa również może bawić się aż dziewięć osób.

 

Limuzyna 77 to Wasza szansa na zapewnienie pannie młodej czegoś więcej niż wieczór panieński. Wrocław dosłownie stanie otworem, a każde miejsce będzie podporządkowane waszej imprezie. Nasi kierowcy zapewnią swobodę i bezpieczeństwo poruszania się, ale też punktualność – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 
 
Szybka rezerwacja

Data:    

Godzina od:     do:


 
 
  
copyright © LIMUZYNA77 2010-2012 | webdesign & cms: agencja interaktywna okinet Polecamy też wieczór panieński